The following two tabs change content below.
Hz.Till

Hz.Till

'Hepimiz İyiliksever Kötüleriz'
Hz.Till

Latest posts by Hz.Till (see all)

Artık yeteri kadar yoruldunuz, bir istasyona ihtiyaç duyuyorsunuz.Benim kıymetli dostlarım yoruldunuz lakin aramaya devam edin, şimdi bir istasyon arayın kendinize şimdi dinlenebileceğiniz ve bütün geçmişinizi sorgulayacağınız bir istasyon arayın.Oturun ayakta kalmayın biraz soluklanın nefes alın.Düşünün bütün geçmişinizi düşünün yaptığınız hataları ya da düşünün mutluluklarınızı ve sorgulayın kendinizi.Sorun şu soruyu kendinize, ‘Neden?’

Neden yaptınız bütün bunları? Neden sevdin o kadını, neden onunla seviştin, neden onunla sabahlara kadar içtin? Bunların cevabını arayın ve bulun.Elbette çok rahat çıkarımlar yapabileceksiniz ama sizin yapmanız derine inmek.Orada kendinizi buldunuz mu?
Yalvarırım sizlere sorgulayın, geçmişinizi geleceğinize aktarabilecek misiniz bunu sorgulayın. Eminim zordur gerçeklerle ve acılarla yüzleşmek lakin bunlar sizleri ayakta tutacaktır.Korkmayın sorgulamaktan ve kendinizi tanımaktan, kendinizden kurtulun ilk önce kendinizle olan savaşınızı bitirin ve temiz bir şekilde adım atın geleceğe.

.

Akıllanmadınız mı? Geçmişinizi yüzünüze mi vuracaklar? Neden korkuyorsunuz vursunlar ya da sizleri yersinler yeter ki siz dinlendiğiniz istasyonda arının.Dinlediğiniz müzikler ne anlam ifade ediyor? Ya da yediğiniz yemekler? Hepsinin birer anısı mı var bunları oturun ve sorgulayın.Kurtulmaya başladınız geçmişinizden ama sakın unutmak gibi bir hata yapmayın n’olur unutmayın geçmişinizi sadece arının ondan ve geleceğe daha emin adımlarla basın.
Kendinizi insanlıktan çıkarın ve derin nefes alın daha sonra da yola koyulun.Emin olun sorgulamak için çok istasyon olacak korkmayın yola koyulmaktan ve istasyonlara uğramaktan. Her neye inanıyorsanız sorgulayarak ulaşın ona, denemekten hiçbir zaman vazgeçmeyin…Sizlere bir tavsiye vererek sonlandırmak isterim sözlerimi ; ”Arayış dışarıda değil her zaman içinizdedir, unuttuğunuz zaman kalbinizi dinleyin”.

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız!
Lütfen adınızı buraya yazın