The following two tabs change content below.
tombombadil

tombombadil

tombombadil

Latest posts by tombombadil (see all)

orgon akümülatörü

Beatnik mühendisleri tarafından üretilen sandalye hakkında:

Sandalye aydınlanmadan göderilmiş bir argümandır. Kosmosdaki aydınlanmaya ulaşabilmemiz için yaptığımız ”Kosmos gözlem istasyonu & Orgon akümülatörü” aracılığıyla aktarılmıştır.Beatnik mühendislerinin geliştirerek oluşturduğu akümülatörün orgon enerjisini elde etmenin yanı sıra kosmosdan dünyaya gönderilmiş metaforları somut bir forma aktararak doğru kullanım ile hizmete sunuyor.

Elbette sandalyeye her oturan aydınlanarak kalkmıyor. Sadece sandalye olduğu için oturanlar yanılabilirler.(Beli ağrıyanlar hariç). Sandalyeye asla yalan söyleyemezsin, sandalyede bulunan yansıtıcılar ile kendini kandırmış olursun. Sandalye aydınlıktan gelir unutmamak gerek.

Sandalye elimize ulaştığında elimize kullanım talimatı ulaşmadığından (akümülatörden kaynaklanan bir sorun olabilir) yanlış kullanıma sebebiyet vermemek amacıyla beatnik mühendis odası talimatı ile bir kullanım talimatı oluşturma gereği duyduk.

Dikkatli oturursanız saf bir hissiyat ile siz de sandalyenin gücünden faydalanabilirsiniz.

Sandalye Kullanım Talimatı

-Sandalyeye ilk oturuş ve duruş çok önemlidir. Sandalye insanları etrafında toplayacaktır. Sandalyeyi ele geçirecek güçlerden uzak tutunuz.

-Sandalyenin olduğu yerde başka sandalye yoktur dolayısı ile insanlara yüksekten bakmanın oluşturacağı kibir ve sarhoşluktan uzak durunuz.

-Sandalye rahat olduğu için sakın rehavete kapılmayınız.Sandalyede gizli binlerce çiviyi hissedin.

-Sandalye aynı zamanda çok iyi bir gözlem yeridir. Algılarınızı açarak bakış açıları kazanmaya bakın.

-Sandalyede irade çok önemlidir. Sandalyenin iradesi eğer sizi eline geçirirse karanlık tarafa geçebilirsiniz.İradenizi sadalyeye kaptırmayın.

-Sandalye anti-aforizmadır, anti-kahramandır, anti tezdir oraya oturduğun an bir şeyler mutlaka anti-leşir.

-Sandalye samimiyetten beslenir. Sandalyedeyken etrafınızı samimiyetle okşayın. Hırs, kibir, elde etme isteği ve sandalyede oturmanın küstahlığı sandalyenin tüm güçlerinden sizi mahrum bırakacaktır.

-Sandalyede bir sebep yokken çok konuşursanız sözcükleriniz sizi boğacaktır. Çevrenizde koskoca bir türbülans yaratacaksınızdır.

-Sandalyede aydınlanırken şaşkınlığınızı gizlemeniz faydasız olacaktır. Bırakın şaşkın ifadeleriniz insanları süzsün. Böylece gücü hissederek boşlukta süzülebilirsiniz.

Not: Sandalye aslında yoktur. Aydınlanmak için yalnızca kendinize ve kıçınıza ihtiyacınız var. Sandalye aşılması gerekendir.

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız!
Lütfen adınızı buraya yazın