The following two tabs change content below.
jarmuz

jarmuz

jarmuz

Latest posts by jarmuz (see all)

theory_of_caos_by_lele_chan_ice

Gezegen, 4.5 milyar yıllık rutinden sıkılıyor ve sonunda başka elementlere kucak açmak için yörüngesini terk ediyor. Sıkı tutun oksijen, sıkı tutunun karbon, silikon, alüminyum, cıva. Sorun şu ki, bu sapkınlık sonucu bulutlardan 22 milyar oksijen maskesinin düştüğü falan yok. Ayrıca bilim insanları tarafından öngörülen insanlığın bu hazin sonu güneşin hiç umurunda değil. Fakat ay, gezegeni eski günlerdeki birlikteliği bozmamaya ikna etmek için haka dansına başvuruyor. Çünkü artık geleneklerin hiçbir önemi yok.

Can güvenliğiniz için evlerinizi terk edin ve hala şansınız varken gezegeni ateşe verin. Uyarıyorum sizleri. Ay bizimle olacak ve her ne olursak olalım sonuç olarak küllerimizden doğmuş olacağız. Bütün insanlığın kurtuluşudur bu. Simurg bir mit ama bu sapına kadar gerçek! Diğer her şey gibi, aslında simurg da dahil. Vay anasını kurtuluş sözcüsü, tek bir din tekbir! Her ne olacaksak o olacağız işte hadi korkmayın bu bir devrim!

Politikacılar bu devrimi tartışıyor.

Olağanüstü genel kurul.

“Gezegeni ateşe vermek tamamen teslim olmak hatta eylemi desteklemek demek! Böyle bir eylemi desteklemek halkın gözünde itibarımızı zedeleyebilir. Durum vahim arkadaşlar, derhal gezegenle görüşmeliyim. Böyle bir sapkınlık kabul edilemez!”

Basın açıklaması.

“Gezegenin, halkın refahını bozmak için giriştiği bu korkunç hareketi kınıyoruz. Bunun gerçekleşmemesi için elimizden gelen her şeyi yapacağız.”

Olağanüstü genel kurul.

“Bu orospu çocuğu bize 87.4 milyar dolara mal olacak!”

Basın açıklaması.

“Bundan böyle gezegen, bir terör örgütüdür. Onu ve yoldaşlarını yok etmek için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Var gücümüzle savaşacağız yoldaşlarım! Daha önce hiç savaşmamış gibi savaşacağız! Kimsenin düzeni bozmasına göz yummayacağız!”

Kitleler sokağa dökülüyor ve gezegenin gördüğü bütün meydanlar kalabalıklarla dolup taşıyor. 4.5 milyar yıl ve ufacık bir an. Artık hiçbir şey tarih olamayacak zira tarih olmayacak. Yeraltında sistem karşıtı eylem hazırlıklarında olan örgütler ve yeryüzünde kendini bildi bileli sivil itaatsiz takılanlar okyanusa açılıyorlar veya kamp ateşinde ayın haka dansını seyretmek gibi şeyler yapıyorlar. Ama gezegeni ateşe vermeyi düşünen bir tek kişi bile yok. Gezegen, cehennem yalanını bizzat yaşamayı hak etmiyor çünkü. Bu onurlu bir son olacak. Ama artık onurun da hiçbir önemi yok.

Kara delik, bizleri obliviona doğru soğuruyor.

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız!
Lütfen adınızı buraya yazın