The following two tabs change content below.
Hz.Till

Hz.Till

'Hepimiz İyiliksever Kötüleriz'
Hz.Till

Latest posts by Hz.Till (see all)

60’s ve 70’s tamamen insanlığın huzura erdiği ve refahla yaşadığı yıllar olarak adlandırsak yanlış olmaz herhalde. İnsanlık teknoloji ve para ile birlikte çok farklı boyutlara geçti. Cebi dolu insanların sahteleşmesi, iradelerini yitirmeleri ve sahteleşmesi insanlığın en büyük sorunlarındandır. İnsanlık paranın ön plana çıkması ile birlikte sahte ortamlara, sahte dostluklara ve sadece seks için birliktelik kurmayı öğrendi. Evet bu konuya da değinmek isterim dostlarım; Seks… Duygunun ve sevginin yok olduğu, heyecanın bittiği sadece para ve çıkar içerisinde gerçekleşen seks sizce olanaklı mı? Bence hayır. Tüketim çılgınlığı içerisinde olan insanlar seks’i bile sahteleştirdiler. Çok Üzgünüm dostlarım…

Kendi çocukluğumdan örnek verecek olursam tamamen teknolojiden ve sahtelikten uzaktım. Gerçek dostluklar ve güçlü insanlar vardı. Şimdi ise güç sadece itaat için var. Sahteleşmiş insanlar güçlü insanlara itaat ediyor ve bir çıkar bekliyor. Gerçekten çok acımasız bir yere döndü dünya eminim pek çoğunuz benimle aynı fikirdedir ama bunu değiştirmek için bilgiye ve harekete ihtiyacımız var. Hareket geç!
Televizyonu açıyoruz ve yıkanan beyinleri görüyoruz. Tüketim çılgınlığı görüyoruz egolarına kadar batmış insanlar görüyoruz hiçbir vasıfı olmayan insanlar görüyoruz sahteleşmiş yüzlerinde maske olan insanlar görüyoruz inançlı insanlar görüyoruz.
İnsanlık bu yolda gittiği sürece itiraz etmediği sürece egolarında ve tüketim çılgınlıklarında boğulacak.

Unutmayın! Tanrı’ya itaat edenler, kurallara uyanlar, herkesi dinleyenler, baş kaldırmayanlar her zaman sevilir. İtaat etmeyenler , kuralları çiğneyenler, kimseyi umursamayanlar, düzene uymayanlar, baş kaldıranlar hiçbir zaman sevilmez.
Yalvarırım siz sevilmeyen tarafta olun dostlarım…Özgürlük sizinle olsun

Paylaş
Önceki İçerikArt-Noir Manifestosu
Sonraki İçerikKalabalık
Hz.Till

‘Hepimiz İyiliksever Kötüleriz’