The following two tabs change content below.
wimparella

Latest posts by wimparella (see all)

1506832_603361869743525_1769188330_n

Zil ısrarla çalıyordu. Başımdaki ağrı yaklaşmakta olan günlerin karanlığını müjdelerken yanlış bir zamanda düşüyor olmamsa Alice’ in Harikalar Diyarı’ na düşmesine eş değer olmalıydı.. Şu aydınlık dünyanın karanlık yüzünün görünmez olabilmeyi istemesi kadar absürt biliyorum.

Nerede bıraktığımı gerçekten hatırlamıyorum, biyolojik saatim bir on saat geri kaldıysa bunun suçlusu Güneş’in vardiyasını tamamlamayan Ay’ dan intikam almak için günleri uzatması olabilir.

Doğru zamanda yanlış kürede bulunmaktı mesele, fakat alacaklı gün kapımda beklerken zamanın içinden geçmeye korkuyordum. Çekincemde haklı olduğumu ispatlayamadan pimim de çekilebilirdi belki, perde yeteri kadar kalın değildi bunun için bu da aşikar. “Cinayet Mahallinde Suçüstü Yakalanan Zaman” başlıklı bir habere rastlamanız mümkün olamayacağı için de faili meçhul cinayetler karalamalarında aratabilirsiniz adımı. Ay’ ın da hiç oralı olacağını sanmam zaten. Biyolojik saatimin pillerini çıkaran da bizzat kendisi olduğu için.. Vardiyasını tamamlamadığını bir bilseler. Parlaklığının yarısını ben almışım gibi gövde gösterisi yapıyor şu anda yine de kendine yanlış bir kurban seçti. Onun müdavimlerinden olduğumu bilseydi belki şu çalan zili susturabilirdi şimdi. Bir kabus bile yeterdi tek geceliğine ama gündüze mahkum etti beni karanlık güneşle. Son anda bir tutulma gerçekleştirse bu satırları okuyup belki biraz içimi rahatlatabilirdi ya da kardeşlerini gönderse yağmur bombalarıyla ama hayır beni öldürmeye kararlıydı.. Bu kuş sesleri ve çim kokuları hepsi onun efektiydi bilseler.. Ah bir bilseler..

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız!
Lütfen adınızı buraya yazın