The following two tabs change content below.
Hz.Till

Hz.Till

'Hepimiz İyiliksever Kötüleriz'
Hz.Till

Latest posts by Hz.Till (see all)

Hepimiz şüphesiz sınırsız hayal gücüne sahibiz. Hayallerin bir sınırı yoktur ve buna engel olacak bir birey yoktur. Kendimizi olduğumuzdan daha farklı daha havalı görebiliriz hayallerimizde. Başımızı yastığa koyduğumuz zaman olmak istediğimiz kişi olur ve gerçek hayatta yapamadıklarımızı yapma imkanı buluruz lakin hayaller böyle değildir. Gelin gerçek hayallere gidelim…

Gündelik hayatta yaşadığımız veya çabaladığımız bir şeyin hayalini kurmak daha gerçekçidir her zaman. Bizler olma ihtimali olan hayalleri kurarsak daha mutlu oluruz ve daha fazla hevesleniriz. Hayal dünyamıza bir sınır getirmek zorundayız çünkü yüzümüzü dünyaya çevirdiğimizde mutsuz olmamalıyız. Hayal kurmak basit bir işlemdir lakin çabalamakla bu hayaller daha gerçekçi boyutlara ulaşabilir.
Bir şeyin peşinden koşup,çabalarsak hayallerimiz o zaman bir anlam kazanır. Biz sadece başımızı yastığa koyup hayal kurarsak gerçekten bunun anlamı olmaz. Üzgünüm…
Sizler hayal edin aynı zamanda da peşinden koşun çabalayın.
Hayallerinizi kurduğunuz olayın üzerine yoğunlaşın. Umutla bekleyin ama asla pes etmeyin.
Yarın uyandığınızda ne yapacağınızın bile hayalini kurmaya devam edin çünkü güzel hayaller elbet mutluluk getirir.

Sizler hayallerinizde dinozor olmak isterseniz bu imkansızdır ama sizler hayallerinizde imkanı olan şeyler isterseniz bu mümkündür ve üzülmezsiniz. Über şeyler hayal etmek zorunda değilsiniz. Kolay şeyler hayal edin ve çok beklentiye girmeyin.

Bilmelisiniz ki hayalleri yol olanın daima bir dostu vardır. Yol size her imkanı sunar, yol size aşkı,sevgiyi,özgürlüğü vaat eder.
Daima hayalleriniz peşinizden koşun dostlarım.

Peki sen hayalin için çabaladın mı?

Paylaş
Önceki İçerikErdemsizliğe Övgü
Sonraki İçerikÖlüm Eski Bir Alfabe
Hz.Till
'Hepimiz İyiliksever Kötüleriz'