Loş Suretini Demliyorum! (LSD)

The following two tabs change content below.
HazelDahbest

HazelDahbest

Kitaplarım, onları yazdığım vakit içtiğim tütünlerin parasını dahi karşılamaması için dua edeceğim! Ege sahillerinde sürten alçak bir çocuk!
HazelDahbest

Latest posts by HazelDahbest (see all)

“Peki, âlâ, peki âlâ” diye başlayasım vardı masum bir lsd’ye bakarak ama ben “istemiyorum” ile başladım.

İstemiyorum galiba… Bak yine olumsuz sözlerle başladım şiirime. Çünkü “bir şiiri iki kalemle yazmak lazım” diyordu. Ben ise kalemsiz, sokak aralarında düşlüyorum imkânsız düşlerimi. Şiirimin başını dahi “istemiyorum” ile başlatıp, sonra pişman oluyorum lakin ben pişmanlık duygusuyla kendimi avutacak kadar alçak biriyim. Hatta bunu yalnız ve kimsenin beni umursamadan yaşadığı sokaklarda yapıyorum.

“Sessizliği sevmiyorum Hazel. Sevmiyorum, şu saçma uyuşturucuları senin sualin için kullanıyorum.” derken durdum. Pink Floyd çalmaya başladı, Tekrar kelimelere can vermem gerektiğini hissettiğimde duvarlarla konuşmaya başladım.

“Cevapsız sorularla yalnız kalmaktan haz alıyorum! Aşk, huzur, mutluluk büyütmemek için evlenmekten ve Tanrıyı yok saymaktan başladım.” kendime tokat atarak devan ettim “olmuyordu. Olmuyordu” diye tekrarlarken. Kafamın üstünde ki sokak lambası etrafa ışık saçarak patlamıştı. Karanlığa bürünen bedenim ayağı kalktı. Karşıdan izliyordum kendimi. Ellerimi havaya kaldırmış. Öylece bağırıyordum.

“DEVLETİİİİ, MİLLETİİİİ, AŞKIIII SİKEYİM” derken, sabahın ilk vakitlerinde sokak lambasını yanında uyandım.

Paylaş
Önceki İçerikİşte Güneş Geliyor
Sonraki İçerikSatürn/Pan/ Düşlediğimiz gelecek ve tutkular
HazelDahbest
Kitaplarım, onları yazdığım vakit içtiğim tütünlerin parasını dahi karşılamaması için dua edeceğim! Ege sahillerinde sürten alçak bir çocuk!

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız!
Lütfen adınızı buraya yazın