MAGIC BUS

tumblr_m4547sqXU61qmc6kko1_1280

#OpZen facebook etkinlik sayfası: https://www.facebook.com/events/665130663628630/

PsycheBeat Fest etkinlik sayfası: http://beatkusagi.com/event/psychebeat-fest/

Holy İstanbul, Neo-Beat İzmit işbirliğiyle ilk defa 21 Mart 2015 Route İzmir Kuruluş Buluşması’nda gün yüzüne çıkan Magic Bus’ı, OpZen kapsamında 5 Mart PsycheBeat Fest için geri döndürüyor.

İstanbul-İzmir hattında sadece gidiş için Nilüfer 80 TL, Pamukkale ve Metro 75 TL düzeyinde fiyat verirken Magic Bus’la Gidiş+Dönüş toplam: 60 TL olacaktır. Böylece Magic Bus’la toplamda 90-100 TL’ye varan bir indirim söz konusudur.

-Neo-Beat’in özel mülkiyeti reddeden komün felsefesi gereğince Magic Bus’tan herhangi bir artı değer elde edilmeyecektir(gelirin tamamı otobüs kiralama şirketine verilmektedir). Ancak katılım tahmin edilenden fazla olur da bir artı değer oluşursa, bu meblağ Magic Bus’taki yolculara ücretsiz yiyecek ve içki olarak ya da konaklama masraflarında kullanılacaktır.

-Magic Bus, 5 Mart sabahı 08.00’da Kadıköy’den yola çıkacak, sırasıyla İzmit, Yalova ve Bursa’dan geçerek Balıkesir üzerinden İzmir’e PsycheBeat Fest’in gerçekleşeceği mekana varacaktır. PsycheBeat Fest bitişinde, 6 Mart’ta 06.00’da mekan önünden yolcuları alarak İstanbul’a geri dönecektir.

-İstanbul’la birlikte İzmit, Yalova ve Bursa’dan da yolcu alma opsiyonu açıktır. Bununla ilgili bilgi almak için @holy_istanbul twitter hesabına ya da Neo-Beat facebook sayfasına ulaşabilirsiniz.

-Bütün katılımcılara Neo-Beat Fanzin’le birlikte arşivimizde bulunan fanzinler ücretsiz olarak dağıtılacaktır.

-Yolculuğa Beat ve Rock tarafından hazırlanan özel playlist eşlik edecektir.

-Katılımcılara, #OpZen‘le ilgili detaylı bilgi verilecektir.Gönüllü arkadaşlar doğrudan OpZen buluşmalarında ve projelerinde inisiyatif alabilecek. Magic Bus deneyimi, OpZen’in ait olduğu yerde, asfaltta başlangıcını temsil edecek.

-Kontenjanların %70’i şimdiden dolmuştur. Bu nedenle erken başvurmakta yarar var.

-Yolcuların bir kısmı PsycheBeat Fest sonrası İstanbul’a dönmeyip güneye doğru ilerlemeye devam edeceği için İzmir-İstanbul hattı için de başvuru yapılabilir.

İletişim(başvurularınız ve sorularınız için):  @holy_istanbul ve Neo-Beat facebook sayfası

Ca81sLkWIAggfRb

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız!
Lütfen adınızı buraya yazın