The following two tabs change content below.
Ayyasfeylezof

Ayyasfeylezof

Biz dünyaya karşı durmak ile meşhur olurken son paramızı biraya vermek gibi ağır meşguliyetlerimiz çok derin olacak..Bilginize
Ayyasfeylezof

Latest posts by Ayyasfeylezof (see all)

Bazen kafamın içindeki delilere sesleniyorum , Heyy durun ! diye çığlıklarla bağırasım geliyor .Sanki etrafımdaki her şey benim bir akıl hastası olduğumu gösteriyor ve ben bu akıl ürünlerinin bir reklam ürünüymüşüm gibi hissediyorum kendimi .
Her geceyi sabah ettiğim vakitler aynı şeyleri düşünüyorum aslında ben bir deliyim ve tüm dünyayı ben yarattım. Her ayrıntısını hesapladım gibi geliyor ve bu sanrılar beni boğuyor gibi ..Sonrasında işe ters tarafından bakıp delilerin bir dahi olabileceğini düşünüyorum.Belkide gerçek onların dünyasıdır ve biz hastasıyız dır.Neden olmasın ?Bunları düşündüğüm için tıbbın çaresiz bir hastalığına ben yakalandım belki .. O yüzden akıl hastalarına sonsuz saygı duyuyorum.
Bu konuda ki yetkinliklerini kıskanıyor ve ateşli bir rüyadan  yaz günü sıçrayak uyanıyorum .Hayır bok mu var düşünüyorsun her seferinde aynı şey oluyor işte ,kapasite yetersiz beyin hata veriyor genç adam .Birde cam açık yatıp körfezin sabah ayazını kıçına doğru yiyince ahanda böyle saçma saçma şeyler düşünüyorsun.
Kalkıyorum bir sigara yakıyorum gecenin tüm sessizliğini dinliyorum.Diyorum belki umut vardır bir yerlerde işte tam o sıra kimsenin olmadığı sokakta salak salak dolaşan o kediyi görüyorum ve bir arabanın üstüne şimdiden kurulmuş ve sıcaklardan kavrulacağı sıkıcı bir yaz gününe daha hazırlıyor kendini ..

sonra sigaramı yarısında söndürüp uyuyorum ..

Ayyaş Feylezof

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız!
Lütfen adınızı buraya yazın