The following two tabs change content below.
Hz.Till

Hz.Till

'Hepimiz İyiliksever Kötüleriz'
Hz.Till

Latest posts by Hz.Till (see all)

Kıymetli dostlarım,bu sefer sevginin kıymetini değerini anlatacağım lakin benim anlatmam sizlere bir tavsiye,bir öğüt değildir.Doğumdan itibaren var olduğunuz süre zarfını düşünün.Ne yaptınız bu süre zarfında? Kime hizmet ettiniz neye hizmet ettiniz ve ne kazandınız?Bu süre içerisinde cebinizi değil kalbinizi doldurmayı düşünün.Hayatınız boyunca nihilist düşüncelere dalıp yalnız başınıza ölmek mi istersiniz yoksa ölürken gözlerini kapatacak birisi mi?Bütün şarkılar,türküler,sözler,müzikler sevgisiz anlamsız ve boştur.Sevgi olmadan ne şarkı ne türkü ne söz ne müzik olur.Hepsinin ana fikri sevgidir.Ne iş yaparsanız yapın sevgiyle yapın inançla yapın ve kendinizi vererek yapın.

Sevgiyi yaşamak ve anlamak için çok kısıtlı vaktiniz var.Sevgiyi hissetmeniz için çok az vaktiniz var dostlarım ve hızla tüketiyorsunuz o zamanı.Sizler elbette kimseye ihtiyaç duymazsınız sizler elbette tutunacak bir ele ihtiyaç duymazsınız sizler elbette bir dert ortağına ihtiyaç duymazsınız lakin ya kalbiniz? Kalbinizi dinlediniz mi hiç? O ne diyor ki bu işe o nu dinleyerek hareket ederseniz ne kazanacağınız farkında mısınız? Belki birçok şey kaybetmenize yol açacak sevgi denen illet lakin çok şeyde kazanacaksınız dostlarım yalvarırım dinleyin beni kulak verin bana.Sizler yalnız ölemeyecek kadar mükemmel varlıklarsınız.

Sevginin gücüne inanın kardeşlerim.Bu sözler bu müzikler bu şarkılar nasıl yazılıyor kaynağı sevgi değil midir? Sevgi yaptırmadı bu şaheserleri sorarım sizlere.
Doğdunuz ve ölüme doğru hızla ilerliyorsunuz. Eminim bazılarınız yeryüzüne bir şeyler bırakmak istiyorsunuz.Biraz kendinizi dinleyin ve kendinizi O na bırakın. Bilemezsek kıymeti hayat bizi mahveder dostlarım emin olun. Birlikte ayaktayız biz düşeriz bölününce.

 

Gücünüzü ve inancınızı birilerine adayın ve kaldırın birbirinizi ayağa tutun ellerinizden.
Doğum 1 saat,ölüm 1 saat ve sevgi sadece yarım saat.Yarım saatiniz var dostlarım elinizi çabuk tutun…

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız!
Lütfen adınızı buraya yazın