The following two tabs change content below.
Solomon

Solomon

Solomon

Latest posts by Solomon (see all)

”…Kendinden başka kimseyi düşünmüyorsun, giyotin gibi lanetli bir şeysin  her seferinde önce kendini öldürüyorsun. Soluğun cehennem kokuyor, duyuyorum ama cennetten gelmiş gibi konuşuyorsun. Nereye kaçmayı planlasan varmadan önce orayı çölleştiriyorsun, sen Muhammed değilsin çöl sana yaramaz farkında değil misin? Geldiğin bahçeleri hatırla erik kokularını, papatyaları, mahalle maçlarını, çıtalı uçurtmaları  işte sen o gökyüzünde salınan şeysin.

Ama biliyorum bunların hiç biri senin umurunda değil. Koşup gerçek dediğin şeylere sarılacaksın. Pişmanlık nöbetleri tutup zihnini yağmalayacaksın, devam et son kırıntıları da süpür, kaçtığın kendinden kalan mirasını kendi ellerinle yerle bir et. Sen kendinin katilisin ve seni yargılayabilecek tek bir mahkeme yok ne acı.

Senden nefret ediyorum! Virüs gibisin kokunu solumak yetiyor zehrini karşındakine bulaştırmaya, kurtulmak yılları alıyor, tam iyileşiyorum diyorsun bir şarkı virüsü tekrar canlandırıyor. Sen tanrının orospu çocuğusun! Annen seni doğuracağını bilseydi rahmini kendi eliyle deşerdi.

Biliyorum bunların hepsinin farkındasın, zihnin kozmos kadar eski, büyük patlamayı yaşadın kendi içinde ama sen hiçbir şeyi var edemedin, hala kocaman bir toz bulutusun. Senin kozmosunda yaşayabilecek tek organizma yine sensin ve bu dünya senin halüsinasyonun.

Her zaman yarın ölecekmiş gibi konuşuyorsun, duyarsız umursamazsın, daha fazla dibe vurmaya uğraşma ulaşabileceğin sadece bir tane dip var onun altı cehennem orada kombine almışsın gibi davranma.”

Sonra uzun bir sessizlik olur, bu tek kişili çok kişilikli bir konuşmada.

Cevap ise gayet sıradan ve basittir, ”BİTTİ Mİ”

Paylaş
Önceki İçerikKENDİME SUS PAYI
Sonraki İçerikKüçük Kara Delik

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız!
Lütfen adınızı buraya yazın